czwartek, 5 maja 2016

SOPHIN SAND EFFECT NR 270 | Lakier Piaskowy | Cukiereczek | Dużo zdjęć


Lakiery piaskowe są przeze mnie od bardzo dawna faworyzowane. Lubię te o odważniejszych kolorach oraz bardziej stonowanych. Dzisiaj natomiast o kolejnym lakierze piaskowym od Sophin z serii Sand Effect nr 270, który na paznokciach jest ewidentnie wyraźnym różem prawie neonowym. Nie każda kobieta jest na tyle odważna, by nosić taki odcień na pazurkach. Jednak zachęcam Was do sięgnięcia po taki kolor na przykład wiosną, czy też w wakacje. Zawsze jest to jakaś odskocznia i można się poczuć 'trochę szaloną'. Jeśli chcecie wiedzieć co w Sophin Sand Effect nr 270 jest jeszcze ciekawego, to zapraszam do dalszego czytania.


Dobrą informacją dla Was będzie to, że lakier ten jak i większość innych z serii piaskowej Sophin Sand Effect należy do tych bardzo dobrze kryjących. Wystarczą 2 cieńsze warstwy i możemy się cieszyć idealnie pomalowanymi paznokciami. Pędzelek sprawdza się jak zwykle świetnie. Sam lakier jakoś specjalnie długo nie schnie. Liczę na to, że liczne zdjęcie pokarzą Wam jak ten lakier jest wyjątkowy, ponieważ nie dość, że ma przepiękną strukturę, to na dodatek posiada liczne drobinki, które dodają 'tego czegoś', a w połączeniu z tym kolorem robią z niego lakier wyjątkowy. Na zdjęciach  lakier ten może wydawać się tak jakby z lekkim połyskiem, jednak zapewniam Was, że jest to matowy piasek. Ja jestem z niego zadowolona pod każdym względem, nawet w kategorii ścierania się, bo nie haczy ubrań, a jedynie końcówki mogą. ulegać ścieraniu się.
Lakier z tej serii dostępny jest na stronie www.sklep.sophin-cosmetics.pl  pod TYM LINIEM.


Wiem, że dużo zdjęć dzisiaj, ale nie mogłam się zdecydować na kilka :D Natomiast pzostale recenzje lakierów piaskowych Sophin znajdziecie w etykiecie Sophin San Effect, a wszystkie recenzje lakierów tej firmy pdo Sophin.

Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie!
Skusiłybyście się na taki kolor?

Buziaki i do następnego :* :*
Natalia.

http://natalia-lily.blogspot.com/search/label/Sophin

___________________________________________________________
Więcej o mnie znajdziecie na moim Instagramie @NATALIA_LIP (klik TU).


8 komentarzy:

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia