piątek, 3 stycznia 2014

SYPKIE CIENIE - czyli to co pasjonatka makijażowa lubi najbardziej (haul zakupowy)


Cześć Dziewczyny !

To, że lubię kombinować z makijażem to raczej wiecie i chyba ten zakup Was nie zdziwi. Ostatnio przeglądałam z siostra allegro i stwierdziłyśmy, ze dawno nie zaszalałyśmy z kolorówką, a konkretnie z cieniami. Ostatnie moje zakupione cienie były raczej pojedyncze, a jeszcze wcześniej kupiłam cztery paletki Sleek i Technic Electric. Z sypkich cieni mam zaledwie 5 sztuk, ale nie matowych no i postawiłyśmy na konkretnego uzytkownika i ofertę. Czyli mogłyśmy sobie wybrać jakie chcemy kolory. i jaki typ. Wybierałam z siostrą, więc było łatwiej i mamy te same kolory. Według mnie zakup się opłaca, bo płacimy 20 zł za 12 sztuk cieni sypkich, a każde 12 sztuk jest w osobnej kasetce. W sumie kupiłyśmy 4 kasetki, ale jedną kupiła dla siebie mama, a ja z siostrą kupiłyśmy 1,5 kasetki, czyli każda z nas (ja i siostra) ma po 18 cieni. Nie przedstawię Wam dzisiaj swatchy i nr, ponieważ wszystko znajdzie się w przyszłej recenzji, czyli jak przetestuję te cienie, pod każdym względem. Zatem zapraszam tylko do ogólnego wglądu:


PERŁOWE/SATYNOWE CIENIE:
wybrałyśmy tylko 5 sztuk
CIENIE MATOWE
13 sztuk - kolory jakie sa takie są, ponieważ musiałyśmy wziąć pod uwagę posiadane już odcienie
WSZYSTKIE CIENIE RAZEM:
Jak już wspominałam każdy komplet 12 cieni znajduje się w przezroczystej kasetce.

Prawdopodobnie moja siostra pokaże ich swatche TUTAJ, więc wypatrujcie jej posta. Ja zaś Dokładniej Wam je przybliżę po testach.
Oczywiście możecie spodziewać się ich recenzji. 
Jeśli któraś z Was chciałaby wiedzieć jakie użyłam nr lub u jakiego użytkownika na allegro kupiłam, to piszcie do mnie na mail: natalialip91@gmail.com. (być może wtedy uda mi się wypisać wszystkie numeracje).

Nie ukrywam, że zrobiłam już parę swatchy z ciekawości i jakość ich mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie.

Może miałyście te cienie? (nie mogę podać nazwy, bo one jej nie mają)
Może przekonam kogoś do sypkich cieni?

Serdecznie pozdrawiam:)
Natalia:)