środa, 21 sierpnia 2013

THE BODY SHOP POLAND, HONEYMANIA - masło do ciala - recenzja

Cześć dziewczyny !


Dzisiaj o masełku do ciała z THE BODY SHOP słów kilka, które otrzymałam do testów.


HONEYMANIA
THE BODY SHOP
BODY BUTTER
BEURRE CORPOREL
-masełko do ciała-


Informacje ogólne:

Firma: THE BODY SHOP;

Produkt: Masło do ciała;
Pojemność: 50 ml (48g);


Konsystencja / Kolor:


Cóż tu dużo mówić, jest to masło do ciała i jest nim naprawdę. Gdy się go nabiera mamy wrażenie, że dotykami prawdziwe masło. Kolor jest jasno-żółto-pomarańczowy.


Sposób aplikacji / wchłanianie:

Sposób aplikacji jest banalny. Ja to robię nabierając produkt dloią i wsmarowuję w skórę na całym ciele. Nie nakładam grubej ilości, ale jak to masła do ciała nie są bardzo wydajne. Po rozsmarowaniu produkt się dobrze wchłania i jest momentalnie niewidoczny.


Zapach:

Bardzo intensywny. Szczerze mówiąc bardzo, ale to bardzo długo pozostaje na skórze. Zapach przypomina słodki i zarazem kobiecy zapach. Mi on przypadł do gustu, ale też nie należy do tych najlepszych, ponieważ dla niektórych może być zbyt intensywny.

Działanie:

Efekty po aplikacji masła do ciała zauważymy po jakiejś chwili, ponieważ samo wchłanianie trwa dłużej od przeciętnych balsamów czy mleczek. Mimo dłuższego oczekiwaniu na efekty, skóra jest bardzo dobrze nawilżona i spisuje się u mnie znakomicie, a skórę mam suchą. Jak wiadomo masło w porównaniu do innych balsamów czy mleczek dłużej zatrzymuje wilgoć w skórze co pozytywnie wpływa na długość działania. Ja próbując to masło po kąpieli myślałam, że świetne nawilżenie skóry szybko zniknie, lecz pod koniec dnia ciągle mnie zaskakiwał, ponieważ skora nie byla tak sucha jak zawsze, a na dodatek nadal pachniała.

Podsumowanie:


WCHŁANIANIE TRWA DŁUŻEJ, ALE DZIAŁANIE UTRZYMUJE SIĘ BARDZO DŁUGO


Serdecznie pozdrawiam;)
Natalia;)