poniedziałek, 5 sierpnia 2013

HAUL - zakupowy SIERPIEŃ 2013

Cześć dziewczyny !


Od dłuższego czasu planowałam wyruszyć w miasto i kupić coś potrzebnego, bądź też nie. Zatem przyszła pora na HAUL - zakupowy miesiąca SIERPIEŃ 2013.


Pierwszym przystankiem był sklep Carrefour w którym otwarto niedawno drogerię Hebe. Z racji tego, że byłam tam z siostrą już o godzinie 8:00, a Hebe otwierają o 9:00 miałam godzinę na spacerek po markecie. Obchodząc starannie regały sklepu natrafiłyśmy się na różnego rodzaju koszyczki. Ja wybrałam 2 koszyczki, a siostra jeden, w którym będziemy przechowywać lakiery.


W końcu gdy Hebe zostało otwarte poszłyśmy kupić naszą ulubioną maskę z Kallos'a na bazie mleka, której niestety nie było. Z tego względu, że była tylko maska na bazie ziół (ta zielona) kupiłyśmy ją na wypróbowanie (koszt 11,99zł). Troszeczkę zawiedzone brakiem naszej ulubionej maski, wyszłyśmy z marketu kierując się w stronę rybnickiego rynku, aż tu nagle zauważyłyśmy hurtownię z produktami do włosów. Już kiedyś ja widziałam, ale jeszcze nigdy tam nie byłam. Okazało się, ze jest tam spory asortyment i wszystkie rodzaje masek Kallos. Cena tych masek to 11 zł każda. Nie wahając się kupiłyśmy naszą ulubioną. Mam nadzieję, że ta zielona nie będzie o wiele gorsza od tej niebieskiej.


Odwiedziłyśmy również Golden Rose i kupiłyśmy 3 lakiery: GR Impression nail color nr 13,GR Jolly Jewels nail lacquer nr123, GR Rich color nail lacquer nr 50:


W zwykłej drogerii kupiłam kępki z Donegal i pędzelek do nakładania szminek:


W Carrefour kupiłam z siostrą nożyczki do włosów:


W kolejnym sklepiku z biżuterią i odzieżą kupiłam kolejny wypełniacz do włosów, bo stary trochę zaczyna mi się strzępić:


Załapałam się jeszcze na obniżkę chustek w sklepie C&A, gdzie każda kosztowała 4,90 zł:


No i na koniec perełka: "Biała perła", czyli wybielanie zębów w 10 dni. Planowałam ten zakup razem z siostrą. Łączny koszt w aptece to 59,90 zł.


Post pisany na szybko, bo dużo mam dzisiaj jeszcze do zrobienia. Od dziś zaczynam kurację "Białą perłą" i nie potrafię się doczekać jakichkolwiek efektów.

A jak tam Wasz haul zakupowy?

Serdecznie pozdrawiam:)
Natalia;)