środa, 8 stycznia 2014

Born Pretty Store - Neonowe Kolorowe Ćwieki


Cześć Dziewczyny !

Przychodzę dzisiaj do Was z 'kolorowym postem', ponieważ w głównej roli są kolorowe ćwieki z BornPrettyStore. Dzisiaj chcę Wam przedstawić przykładowe zdobienie, które rozchmurzy każdy ponury dzień. W ruch poszły kolorowe lakiery i neonowe ćwieki.Krótkie informacje:

Produkt: Karuzela 12 kolorowych/neonowych ćwieków;
Ilość w sumie ćwieków: 400 sztuk;
Kształt: Kółeczka;
Kolor: 6 neonowych i 6 pastelowych odcieni;
Rozmiar: 2 mm;
Dostępność: w sklepie BornPrettyStore.com (TU);Jak najlepiej nakładać ćwieki na paznokcie?

- Można bezpośrednio na paznokieć, bądź stosować na wysuszonym już lakierze tak jak to jest u mnie. Następnie lepiej mieć już przygotowane obok ćwieki kolorkiem do góry i utwardzacz, którego nabieramy odrobinę (sondą do kropeczek, bądź po prosty wykałaczką). Kropelkę naszego utwardzacza dajemy w tym miejscu na paznokieć, gdzie chcemy aby owy ćwiek się znalazł i szybko (najlepiej pęsetą) nakładamy owy ćwiek. Całość najlepiej pokryć utwardzaczem. 


Przykładowe neonowe-kolorowe zdobienie paznokci:


Gdy po raz pierwszy wzięłam tę karuzelę do ręki, to już wiedziałam, że mani będzie nietypowe i kolorowe. Być może można było zrobić inne zdobienie, ale miałam taką 'chcicę' na takie kolorowe mani jak nigdy. 
Co do samych ćwieków, to nie są one bardzo wyłupiaste i nie odchodzą z płytki paznokcia. Co do samej aplikacji niczego więcej nie potrzeba, jak tylko cierpliwości, a tak to się ma tylko frajdę. Myślałam, że będą dziwnie odstawać, bo nie mam płaskich pazurków, a wręcz wyboiste, w związku z czym trafiłam z nimi w dziesiątkę. Moje mani ostatnio zwracało dużą uwagę, nawet moja ciocia była zainteresowana tymi małymi ćwieczkami.

Ogólna opinia:

+ kolorki;
+ jakość;
+ świetny sposób na ciekawe mani (na wszystkie paznokcie, bądź jako kacent na 1-2 paznokci);
+ wielkość ich wygląda bardzo korzystnie na każdej wielkości płytki paznokcia;

Jeśli jesteście nimi zainteresowane, to znajdziecie je w sklepie BornPrettyStore.com w dziale 'nail art'. Wpisując zaś przy zakupie kod CDBQ10 otrzymacie -10% zniżki na nie.


http://www.bornprettystore.com/


Co Wy o nich myślicie?
Miałyście już takie ćwieki?
Jakieś pomysły na wzorki z tymi ćwiekami?


Serdecznie pozdrawiam:)
Natalia;)