piątek, 12 lipca 2013

BRACIA, Maryla Rodowicz - Lato z radiem (czyli co porabiałam w ostatnią niedzielę)


Na samym początku chcę powiedzieć, że nie mam swojego ulubionego typu muzyki, ale bardziej skłaniam się w kierunku rock'a/indie rock (z tym bywa różnie). No i jakiś czas temu zakupiłam 2 płyty: BRACIA "Zmienić zdarzeń bieg" i TOM ODELL " Long way down".Z ciekawości weszłam na stronę internetową BRACI z ciekawości, gdzie koncertują. Ku mojemu zdziwieniu przeczytałam, że w mojej miejscowości (wtedy miałam banan od ucha do ucha). Tak tez koncert odbył się 07.07.2013 (czyli w ostatnią niedzielę) w ramach trasy Lato z radiem. Występowały również inne zespoły, ale do najbardziej znanych wliczali się BRACIA i Maryla Rodowicz. Pod sceną byłam od godziny 18:00. Bracia pojawili się o godzinie 20:00, dzięki czemu zapewnili wszystkim zgromadzonym przeszło godzinę dobrej muzyki. Stałam z siostrą przy barierkach z przodu i około godziny 21:00 pojawił się mega ścisk, bo miała wystąpić Maryla.

Poniżej kilka fotek:Zespół BRACIA odebrałam bardzo dobrze. Piotrek śpiewa świetnie zarówno na płycie jak i na żywo. Maryla pokazała, że wiek nie robi jej różnicy i powinniśmy doceniać każdą chwilę życia.

Koncert ten zapadnie głęboko w mej pamięci i będę go miło wspominać.

Przepraszam, ze dzisiejszy post nie był o kosmetycznym świecie, ale bardzo chciałam się podzielić z Wami moimi wrażeniami.

Czy w Waszych miastach też było organizowane Lato z radiem?
Lubicie tego typy imprezy?
Co Wy porabiałyście w ostatni weekend?

Serdecznie pozdrawiam:)
Natalia;)