niedziela, 8 maja 2016

NAKLEJKI WODNE: BORN PRETTY STORE | Róże na czarnym tle | Koszula B.C. Best Connections


Ostatnio powróciła u mnie faza na koszule, więc jeśli gdzieś zobaczę coś w moim stylu i koszulowego, to dopada mnie jedna myśl "muszę to mieć". Tak samo było z tą prezentowaną właśnie w tym poście z Best Connections (dorwałam ją na allegro). Jednak to nie bluzka ma stanowić główną część postu, a raczej ma być zapleczem prezentowanego manicure wykonanego naklejkami wodnymi od Born Pretty Store.

Otóż model naklejek BP-W05 pochodzi stricte z zestawu pakowanych po 10 różnych takich modeli dostępnych w TEJ aukcji na www.bornprettystore.com . O jakości naklejek wodnych Born Pretty Store pisałam nieraz na blogu, więc zachęcam Was do odwiedzenia etykiety 'Naklejki wodne', a tam dowiecie się więcej na ich temat. Aplikacja była niemalże identyczna jak w poście, w którym pokazywałam Wam jak to się robi krok po kroku TUTAJ. Jest to gadżet, który długo utrzymuje się na paznokciach, ponieważ tak wykonany manicure przetrwać może nawet 7 dni bez odpryśnięć. Ja jestem bardzo zadowolona z ich jakości. 

Więcej świetnych gadżetów do zdobienia paznokci znajdziecie w dziale NAIL ART na stronie sklepu. Dla przypomnienia, jeśli robicie zakupy na Born Pretty Store i użyjecie kodu: CDBQ10, to otrzymacie -10% na całe zakupy w tym sklepie.

http://www.bornprettystore.com/

Zachęcam Was do zaglądania na tą stronę, bo czasem są wielkie obniżki tych naklejek z 10$ na 5$. Ja tak właśnie poluję na nie.

Co sądzicie o tym modelu?
Któraś już miała do czynienia z naklejkami Born Pretty Store?

Buziaki i do następnego :*
Natalia.
____________________________________________________________
Więcej mnie znajdziecie na moim instagramie @natalia_lip (klik TU).
https://www.instagram.com/natalia_lip/

7 komentarzy:

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia