poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Kobieta sepulkralna - Mój udział przy sesji zdjęciowej

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać fragment sesji pt. 'Kobieta sepulkralna' przy której miałam okazję pracować. Słowo 'pracować' wydaje mi się tutaj z jednej strony na miejscu, a z drugiej nie, a z takiego względu, że nie jestem profesjonalistką w dziedzinie wizażu, ale znów jakiś staż praktyczny mam i starałam się dzięki temu pomóc mojej koleżance, której sesja ta jest zwieńczeniem 4-letniej szkoły Wzornictwa (czyli praca licencjacka o tytule jaki wspomniałam wyżej). By wszystko było jasne, to ja robiłam makijaż, zaś Marcela Nowak  zrobiła wszystko poza nim, czyli przede wszystkim całą kolekcję, włosy oraz zdjęcia.
Przyznam się, że doświadczenie jakie zyskałam podczas tej sesji wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mimo początkowego lęku jakoś udało mi się wczuć w 'to wszystko' co się tam działo. Byłam pełna podziwu dla modelki Julii za jej wytrzymałość i cierpliwość.

PIERRE RENE Bronzing Powder Puder Brązujący no 01 Light Bronze


Jeśli dokonujemy pełnego makijażu twarzy, czyli najpierw nakładamy podkład, a następnie puder, to ważne jest również nadanie odpowiedniego konturu. Oczywiście by do niego przystąpić potrzebujemy odpowiedni bronzer jak również pojęcie jak to zrobić. W dzisiejszym poście chciałabym Wam opowiedzieć jak sprawdził się u mnie bronzer Pierre Rene Bronzing Powder. Czy sprostał moim oczekiwaniom? Jak z pigmentacją? Jak wygląda z nim praca? O tym dowiecie się poniżej.