piątek, 17 maja 2013

Haul - drobne zakupy w dodo + gazetka

Cześć dziewczyny !


Dzisiaj bardzo krótko, bo o moich pierwszych mini, ale naprawdę mini zakupach w drogeri dodo. Ta drogeria jest u mnie w miejscowości od kilku dobrych miesięcy, ale jakoś nie miałam siły do niej zajrzeć skoro mam Rossmanna, Nature i Hebe po drodze.  Szkoda, że nie poszłam do niej prędzej bo warto jeśli chodzi o lakiery. Przejdźmy od razy do mojej krótkiej listy dzisiejszych zakupów.


Oto i moja mała lista zakupów:

  • DELIA - 3 lakiery po 3,99 zł (w promocji) - wkrótce recenzje.
  • DELIA - Free Skin Bio Fluid 19,49 (dawno się zastanawiałam nad kupnem przez allegro, a tutaj okazuje się, że mam go na miejscu w tej samej cenie) - jak przetestuję to również zrecenzuję;
  • ZIAJA - INTIMA kremowy plyn do higieny intymnej, 6,48 zł (często go kupuję)
  • robiłam zakupy z mamą, więc dostała też próbki kremu do twarzy 40+ GEROVITAL, jak mama go przetestuje to również napiszę recenzję;

A teraz gazetka z tej drogerii:


Mam nadzieję, że Wam weekend miło mija. Ja dzisiaj byłam na tych lekkich zakupkach jak również spędziłam czas w ogórku na pielęgnowaniu go. Było słonecznie, ale do czasu, bo znów przyszło ochłodzenie.
W niedzielę u mnie odpust, więc mam nadzieję, że będzie ładna pogoda, bo przyjadą goście i zamierzamy zorganizować fajnego grilla;)

Już niedługo dodam recenzje, ale chciałam być na bieżąco z tym co kupiłam;)

Byłyście już w tej drogerii?
Jakie Wy macie plany na weekend?

Serdecznie pozdrawiam;)
Natalia;)