czwartek, 30 maja 2013

Szczotka ułatwiająca rozczesywanie włosów!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją szczotki do włosów oraz z wytłumaczeniem dlaczego wybrałam taki rodzaj szczotki,  a nie TT.


Cena: 24,99 zł
Dostępność: np allegro.pl;

  • Dzięki świetnemu jej wyprofilowaniu, trzymanie jej w ręku to sama przyjemność, co gwarantuje nam, że nie wywinie się z dłoni: (Nie spadła mi ani razu.  To jeden z powodów tego, że wybrałam tą a nie TT);
  •  Długość igiełek mi bardzo pasuje, ponieważ dojeżdża do nasady głowy, a dzięki różnej ich długości mam pewność, że włosy zostaną dobrze rozczesane. (kolejny powód dlatego, ze wybrałam ją a nie TT: Ta ma dłuższe igiełki od TT);
  • Co mnie najbardziej w niej zachwyciło: Po pierwsze fakt, ze nie ciągnie włosów tak jak typowa szczotka. Zatrzymuje się i nie szarpnie tak włosami jak przy normalnemu czesaniu. Po drugie czyszczenie jej to przyjemność, wystarczy chwycić z boku parę kłaczków i wszystkie włosy mam w jednym momencie w ręce - wielki plus.
  • Mam gęste włosy i trudne do rozczesania, a dzięki tej szczotce moja głowa nie odczuwa takiego "bólu" jak kiedyś - szarpiąc włosy. Jedynie jak za mocno przeczesze się u nasady można odczuć lekkie drapanie.
  • U nas w domu używa ją: mama, siostra i ja, i każda z nas jest bardzo z niej zadowolona. Ułatwiła nam proces czesania na wielki plus. (mama ma włosy gęste i lokowane kliknij TUTAJ, a siostra ma cienkie i bardzo długie włosy, a ja jak wspominałam gęste z tendencją do fal kliknij TUTAJ)
  • Nie zaleca się kładzenie jej igiełkami w dół, bo inaczej z biegiem czasu mogą się wykrzywić;

Ogólna opinia:

+ nie szarpie;
+ świetnie się ją trzyma;
+ bardzo dobrze się ją czyści;
+ mam wrażenie, ze włosy robią się przy niej prostsze;
+ ułatwia rozczesywanie - bardzo;
+ cena - porównując ją z TT;
+ sprawdza się dobrze przy gęstych, długich, falistych włosach;

+/- lekkie drapanie można odczuć u nasady, ale jak już mówiłam, pojawia się to tylko wtedy gdy za mocno przyciśniemy ją do głowy;

Parę dziewczyn się mnie o nią pytało, więc pomyślałam, ze napiszę jej recenzję. Może komuś się przyda, a może kogoś na nią skuszę;)

Serdecznie pozdrawiam;)
Natalia;)