czwartek, 14 marca 2013

NIVEA - matujący krem nawilżający na dzień

Zapomniałam Wam pokazać co upolowałam na ostatnich zakupach w Rossmann. Gdy zobaczyłam, że jest przeceniony na 9,99zł to pomyślałam, że muszę go mieć.

Jak Wam już wspominałam, że moja skóra na twarzy jest tłusta/mieszana, a że codziennie wykonuję makijaż, to pomyślałam, że przydałoby się jakieś nawilżenie na cały dzień.


No i gdy dowiedziałam się, że ten krem jest w promocji to od razu biegnąc na autobus z uczelni wpadłam do Rossmann'a po niego. Nie wspominałam Wam jeszcze o moich "bazach pod makijaż" tak więc oznajmiam, że jest on nr1 na tę chwilę. Przedtem stosowałam bazy sylikonowe, matujące. Bardzo dobrze wygładzały i matowały makijaż. Tylko jednym mankamentem było to, że pojawiało się duzo "nieprzyjacieli" na mojej twarzy, tak więc nie stosowałam baz codziennie, a co dwa dni. Nie powiem gdyby nie to to baza taka jak "Ingrid" (ok10zł na allegro) jest dobra.
Teraz się cieszę, że mogę "bazą pod makijaż" nazwać ten krem.


Tak więc musiałam się pochwalić.
Dopiero się rozkręcam, więc wybaczcie ;)

3 komentarze:

  1. Miałam jego niebieskiego brata, ale był za tłusty, a tego już prawie miałam w koszyku, ale zrezygnowałam :) Ale pewnie jego kupie :) Obecnie mam Eveline matujący i jestem zadowolona, ale chciałam spróbować czegoś innego :) Pozdrawiam :) (obserwuję ;P)

    OdpowiedzUsuń
  2. właśnie dzisiaj kupiłam ten kremik:) zobaczymy jak się u mnie sprawdzi:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten krem jest mega genialny! ;)

    OdpowiedzUsuń

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia