środa, 11 stycznia 2017

MOJE NOWOŚCI SEMILAC: LAKIERY HYBRYDOWE Z SERII DANCE FLOW 174, 185, 187 ORAZ TOP MAT TOTAL


Dzisiaj bardzo spontaniczny post, ponieważ chciałam Wam zakomunikować nie tylko o mojej nowości hybrydowej od Semilac, ale w sumie o najnowszej kolekcji tej firmy, która ma swoją premierę 12 stycznia 2017 roku (tj. jutro). Ja wzbogaciłam się o trzy odcienie spośród dziewięciu jakie tworzą ową kolekcję. Dodatkowo będę miała okazję wypróbować nowy top matujący. Jeśli chcecie zobaczyć jakie są moje nowe kolory lakierów hybrydowych, to zapraszam do dalszego czytania...


Wybaczcie za post pozbawiony swatchy chociażby na wzornikach, ale tak owe muszę dopiero zakupić. Mając zwykłe lakiery jakoś nie skusiłam się by takie posiadać. Tak teraz myślę, że taki gadżet nieźle by się sprawdził w przypadku hybryd. Post ten stworzyłam z myślą o miłośniczkach lakierów tego typu, by dotarło do nich, że Semilac wypuścił nową kolekcję o ciekawych kolorach i tematyce. Ogólnie rzecz mówiąc kolekcja ta nosi nazwę Dance Flow i nawiązuje stricte do tańca. Jeśli miałabym określić czym są dane odcienie, to powiedziałabym kulą dyskotekową, ale odpowiednią do danego gatunku tańca. W skład kolekcji wchodzą:


Wszystkie kolory możecie zobaczyć i zakupić na stronie www.semilac.pl [KLIK TU].

Ja posiadam trzy, takie jak


Semilac Dance Flow 185 Majesty Waltz, to półtransparentny lakier hybrydowy, który posiada w sobie większe i mniejsze drobinki w różnych pastelowych tonach (widocznych na powyższym zdjęciu). Połyskujące drobinki znajdują się w niemalże przezroczystym, ale jednak dalej zabielonym odcieniu lakieru. Charakterystykę tego lakieru jak i możliwość kupienia znajdziecie TUTAJ.


Semilac Dance Flow 187 Sweet Rumba, to bardzo ciepły odcień złota o pełnym kryciu zawierający w sobie drobnozmielone drobinki brokatu. Myślę, że genialnie doda tego 'CZEGOŚ' naszej stylizacji paznokciowej. Charakterystykę tego lakieru jak i możliwość kupienia znajdziecie TUTAJ.


Semilac Dance Flow 174 Fancy Foxtrot, to ostatni odcień z serii Dance Flow jaki posiadam na tą chwilę. Po odkręceniu ukazuje nam się czerń zawierająca w sobie zielone oraz czerwone drobinki. Idealny kolor na karnawał, ale i nie tylko. Charakterystykę tego lakieru jak i możliwość kupienia znajdziecie TUTAJ.


Ostatnim moim nowym produktem marki Semilac jest Top Total Mat, który zapewnia perfekcyjnie matowe wykończenie manicure. Jeśli szukałyście takiego topu, to zachęcam do odwiedzenia sklepu www.semilac.pl.


Lubicie lakiery Semilac?
Czy zaintrygowałam Was nowościami, a w szczególności nową serią Dance Flow?
Który z prezentowanych tutaj odcieni wpadł Wam najbardziej w oko?

Buziaki i do następnego :* :*
Natalia.

_________________________________________________________
DODATEK:
________________________________________________________
Wszystkie posty i stylizacje z lakierami marki Semilac znajdziecie na moim blogu pod TYM linkiem.

Ostatnia stylizacja >>KLIK<<
http://natalia-lily.blogspot.com/2016/12/bozonarodzeniowy-manicure-hybrydowy.html

10 komentarzy:

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia