środa, 11 maja 2016

GOLDEN ROSE ICE CHIC NR 12


U mnie recenzji przecudnych lakierów z serii Ice Chic od Golden Rose Polska ciąg dalszy. Nastawcie się na to, że kolejne będą bardziej żywsze. Dzisiaj przyjrzymy się pastelowemu, ale i brudnemu odcieniowi lilii nr 12. 


Jest to moja n-ta recenzja lakieru z serii Ice Chic, więc jak zwykle przypomnę, że buteleczki wyglądem przypominają kostkę lodu. Ich pędzelek jest cieńszy od pędzelków z serii Color Expert i Rich Color i przyznaję nadal, że chyba z tej serii przypadł mi najbardziej. Konsystencja nie jest za gęsta ani za rzadka, więc idealnie współpracuje z pędzelkiem tego typu. Rzadko się spotykam ze smugami w tej serii. Tutaj mamy możliwość bardziej precyzyjnego zaaplikowania lakieru przy samych skórkach, co dodaje manicure jeszcze więcej szlachetności. Odcień jest jak najbardziej codzienny i warty zauważenia przez osoby, które mają bardziej 'urzędowe' stanowiska, ponieważ ma kolor, ale nie taki, który by krzyczał, a raczej poświadczył o dbałości i wdzięku. Polecam raz jeszcze i serię i chyba prawie każdy kolor tej serii. 

Ten odcień możecie zakupić stacjonarnie, bądź na stronie firmy Golden Rose www.goldenrose.com TUTAJ.

Pozostałe recenzje jakie pojawiły się na blogu innych odcieni znajdziecie klikając w etykietę Golden Rose Ice Chic TUTAJ.


Jestem bardzo ciekawa ile jest tu z Was kobitek, którym podoba się ten odcień.

Co sądzicie?

Buziaki i do następnego :* :*
Natalia.
____________________________________________________________
Więcej mnie znajdziecie na moim instagramie @natalia_lip (klik TU).
https://www.instagram.com/natalia_lip/

12 komentarzy:

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia