sobota, 14 maja 2016

GOLDEN ROSE ICE CHIC 57


Moje stałe czytelniczki wiedzą już co myślę na temat tej serii, więc Wy nie musicie czytać recenzji kolejnego odcienia Golden Rose Ice Chic nr 57. Natomiast te z Was, które właśnie chciały uzyskać więcej informacji na temat tego konkretnego koloru, to zapraszam do dalszego czytania.

 

W przypadku lakieru nr 57 mamy również do czynienia z taką samą buteleczką charakterystyczną dla serii Ice Chic oraz pędzelkiem, który jest inny od tych z serii Color Expert i Rich Color. Możecie już to zauważyć na poniższym zdjęciu, że pędzelek ten jest cieńszy i prosto ścięty. Jak dla mnie idealny do aplikowania tego odcienia, ponieważ współgra z konsystencją koloru nr 57. Jeśli jesteśmy juz przy konsystencji, to jest ona zbliżona do tych z serii CE i RC, ale jest nieco rzadsza. W odróżnieniu do tych serii, Ice Chic pozostawia bardziej szklisty połysk, taki nawet dający wrażenie, że mamy hybrydę na paznokciach. Kolor ten jest średnio-ciemnym, brudnym odcieniem fioletu. Tak jakby chłodniejszą wersją wrzosu/bzu. Polecam bardzo!

Kolor ten jest do kupienia stacjonarnie lub na stronie www.goldenrose.com TUTAJ.

Pozostałe recenzje jakie pojawiły się na blogu innych odcieni znajdziecie klikając w etykietę Golden Rose Ice Chic TUTAJ.


Czyż nie jest piękny?

Buziaki i do następnego :*
Natalia.

____________________________________________________________
Więcej mnie znajdziecie na moim instagramie @natalia_lip (klik TU).
https://www.instagram.com/natalia_lip/

11 komentarzy:

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia