wtorek, 18 kwietnia 2017

SOPHIN VINYL 50


Głęboki fiolet Sophin Vinyl 50 bardzo mi się spodobał na tyle, że musiałam Wam go pokazać. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, to zapraszam do dalszej części postu....


Sophin Vinyl 50, to kolejny lakier z serii Vinyl, który charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem. W moim przypadku również konsystencja jest nieco gęściejsza niż zwykle w tej serii, ale może to wyjątkowy egzemplarz. Mam kilka fioletowych lakierów, ale takiego jeszcze nie miałam. Jest to ciepły fiolet, który należy do rodziny ciemniejszych barw. Mam na myśli, to że nie trzeba na siłę się doszukiwać fioletu. Jest on widoczny od zaraz, ponieważ bywają też takie kolory, które na paznokciach są jakby czernią z domieszką fioletu. Tutaj mamy do czynienia z bardzo przyjemnym dla oka fioletem. Lakier ściera się z końcówek tak po 3 dniach. Zaś z odpowiednim top coatem dopiero po 5 dniach. Krycie również na piątkę z plusem, bo wystarczyłaby jedna grubsza warstwa lub dwie cienkie.

Lakier ten możecie zakupić na stronie www.sklep.sophin-cosmetics.pl.

Więcej recenzji lakierów z serii Vinyl na blogu znajdziecie pod TYM linkiemsop, natomiast wszystkich lakierów samej firmy Sophin pod TYM linkiem.


Czekam na Wasze opinie odnośnie tego koloru!
Dajcie znać w komentarzach!!!

Buziaki i do następnego :* :*
Natalia.

https://www.instagram.com/natalia_lip/

5 komentarzy:

  1. Bardzo ładny kolor :) Mam kilka lakierów Sophin i jestem z b=nich bardzo zadowolona. Krycie serii Vinyl rozkłada na łopatki! :)

    OdpowiedzUsuń

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia