środa, 24 sierpnia 2016

BORN PRETTY STORE KAMELEON 221 | WERSJA BEZ CZARNEJ BAZY


Jakiś czas temu przyszły mi nowe lakiery od Born Pretty Store z kolekcji kameleonowej. Wiadomo od razu jak dostałam je do ręki, to obfotografowałam (mam na myśli buteleczki). No i teraz pamiętam, że jakoś tak wyszło, że się śpieszyłam, ale na tyle by móc jakoś pomalować sobie paznokcie i wykonać ekspresową ich sesję. Miałam wtedy ubraną już do wyjścia bordową koszulkę i od razu sięgnęłam z tego powodu po odcień 221, który to jest bardziej bordowy z poświatą złota. Niestety tak się śpiesząc przeoczyłam, że na stronie jest napisane, by użyć pod niego czarną bazę, która wydobywa to coś. No ale zrobiłam i sesję paznokciom i obrobiłam fotki, także postanowiłam Wam pokazać efekt solo, czyli na moich dłoniach znajduje się 2 warstwy tego lakieru. Efekt i tak był bardzo zadowalający, więc mam nadzieję, że mi to wybaczycie i poczekacie na recenzję kolejnego, ale już na czarnej bazie.


 Ogólnie rzec mówiąc seria ta prezentuje się następująco:Jak dla mnie odcienie są warte uwagi i na pierwszy rzut okiem od razu się chce powiedzieć "WOW!". Przyjrzyjcie się tym dwóm zdjęciom powyżej. Widać gołym okiem, że w zależności od kąta padania światła różnie te lakiery wyglądają. Wszystkie te lakiery możecie kupić na jednej aukcji pod TYM linkiem na stronie www.bornprettystore.com lub pojedynczo. Jeśli użyjecie mojego kodu: CDBQ10, to otrzymacie -10% na całe zakupy w tym sklepie.

http://www.bornprettystore.com/

W dzisiejszym poście tak jak już wspomniałam pokazuję Wam odcień o numerze 221, który jest dostępny do kupienia osobno na TEJ aukcji. Jeszcze raz dla przypomnienia napiszę, że ja omyłkowo pomalowałam 2 warstwy lakieru na zwykłej bazie uzyskując dzięki temu ciekawy, ale mniej intensywny efekt. Mam jednak w zamyśle to kiedyś nadrobić, więc możecie być pewni, że to zobaczycie. Co do krycie, to myślałam, że będzie gorzej, ale i tak jest fajnie jak bez czarnej bazy. Z utwardzaczem fajnie wyglądał przez 5 kolejnych dni. Jak dla mnie nr 221, to cudowne bordo z przenikaniem żółtego złota. Efekt na paznokciach jest bardzo ciekawy i samej mi przypadł do gustu. Jeśli interesujecie się nowościami lakierowymi, to sklep Born Pretty Store zawsze ma to co jest na topie, dlatego odsyłam Was do działu Nail Art po więcej.


Dajcie koniecznie znać co sądzicie?
Lubicie taki efekt na paznokciach?

Buziaki i do następnego :*
Natalia :)
________________________________________________

7 komentarzy:

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia