środa, 8 czerwca 2016

SOPHIN SAND EFFECT 289


Stałe czytelniczki wiedzą już zapewne jak bardzo polubiłam się z lakierami marki Sophin Cosmetics. Dzisiaj o idealnym piaskowym letnim lakierze z serii Sand Effect.


W buteleczkach Sophin znajduje się standardowo 12 ml lakieru, czyli trochę więcej niż w standardowych lakierach. Krycie numeru 289 jest bardzo dobre, bo już po jednej warstwie można osiągnąć idealny kolor na paznokciach. Ja oczywiście pomalowałam dwiema takimi warstwami przy czym każdej z nich pozwoliłam prawie do końca wyschnąć. Nie tylko mi ten odcień przypadł do gustu, bo moja mam non stop jak wybiera u mnie to co chce znaleźć na paznokciach, to wybiera właśnie ten i się jej nie dziwię. To właśnie moja mama okazała się idealną testerką właśnie przy tym odcieniu, ponieważ ona można tak rzec więcej ode mnie wykonuje czynności domowych od prania,gotowania i sprzątania. Nawet ostatnio się ciociom chwaliła, że ten lakier o dziwo po kilku myciach nie odprysnął. Wiadomo jak mija już tak 3 dzień  i codziennie się coś robi, to można zauważyć śladowe odpryśnięcia, ale tak jak mówię trzeba się dużo narobić. U mnie się ten odcień utrzymuje bez szwanku do 4-5 dni. Zatem polecam, bo ten odcień turkusu na lato jest przepiękny!!!

Odcień ten jest dostępny w sklepie www.sklep.sophin-cosmetics.pl.
Zapraszam Was również do zobaczenia pozostałych recenzji lakierów Sophin jakie już opublikowałam na blogu klikając w TEN linkDajcie znać co sądzicie o tym odcieniu?!
Próbowałyście lakiery Sophin?

Buziaki i do następnego :* :*
Natalia :)

____________________________________________________________
Więcej mnie znajdziecie na moim instagramie @natalia_lip (klik TU)

9 komentarzy:

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia