sobota, 2 stycznia 2016

NEON POMARAŃCZOWY W KRATKĘ: WODNE NAKLEJKI LADY QUEEN + ALLEPAZNOKCIE + GOLDEN ROSE


Jakiś czas temu napisała do mnie pani ze sklepu internetowego Lady Queen z zapytaniem, czy nie chciałabym wypróbować, któreś z gadżetów do paznokci. Oczywiście się zgodziłam i wreszcie mogę Wam pokazać jedno ze zdobień, które przygotowałam z udziałem wybranych naklejek wodnych.


Nie chciałam łączyć tych naklejek standardowo z białym lakierem, więc szukałam w swych zbiorach czegoś żywego, ale tak naprawdę 'to coś' znalazłam w zbiorach u siostry Martyny. Zatem lakierem na który zaaplikowałam naklejki wodne był Allepaznokcie One Colour nr 588, który teoretycznie powinien być matowy, ale ja nakładając na niego naklejki wolałam by wykończenie było całe w połysku. Chciałyście też dowiedzieć się jak sprawuje się bezbarwny top coat z Prodigy Gel Duo (o którym pisałam TU), otóż jak dla mnie jest świetny. Mani utrzymuje mi się minimum 5 dni w idealnym stanie, a czasami w porywach do 8 dni. Wspominam o nim, bo użyłam go właśnie do utwardzenia widocznego tutaj manicure.

Co do samych naklejek, to możecie je kupić na stronie sklepu www.LADYQUEEN.com, a konkretnie pod TYM LINKIEM. Jeśli jesteście zainteresowane innymi naklejkami oraz gadżetami do paznokci, to zachęcam Was do odwiedzenia działu Nail Art. Natomiast wpisując kod PZLC15 przy płaceniu za towar na tej stronie, to otrzymacie dodatkowo -15% na cały rachunek.


www.ladyqueen.com

Mani te zwracało na siebie uwagę, bo co chwila od koleżanek ze studiów słyszałam zachwyty. Tak, że mam nadzieję, że zainspirowałam Was też do stworzenia czegoś podobnego.

Dajcie znać co o nim myślicie???

Buziaki i do następnego :*:*
Natalia.

http://natalia-lily.blogspot.com/2015/10/tutorial-jak-naklejac-naklejki-wodne.html

10 komentarzy:

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia