piątek, 3 lipca 2015

GOLDEN ROSE SMOOTHING BASE nail foundation | Odżywka wygładzająca płytkę paznokcia - recenzja


Dzisiaj mam wrażenie, że pokazuję się trochę naga, gdyż nie przywykłam do pokazywania moich prawie 'gołych' paznokci. Jednak pomyślałam, że skoro ta baza ma delikatnie inne zabarwienie, to warto pokazać jak faktycznie prezentuje się na paznokciach. Dziś o jednej z dwóch baz Golden Rose jaką posiadam w swych zbiorach. Mowa o Smoothing Base Nail Foundation....

PRODUKT:

Golden Rose Smoothing Base Nail Foundation - odżywka wygładzająca płytkę paznokcia;

OD PRODUCENTA:

"Kompleksowa i zaawansowana formuła składników mineralnych oraz  roślinnych komórek macierzystych zapewnia aksamitny i gładki wygląd Twoich paznokci. Dzięki zawartości minerałów preparat zakrywa w jednej chwili rysy i niedoskonałości na powierzchni paznokci. Zaawansowana formuła opatentowanych składników zawierających antyutleniacze, witaminy (E, C), komórki macierzyste róży i gruszki wspiera procesy anty-utleniania i zatrzymuje przedwczesne ubytki keratyny. Pokrywa przebarwienia i zażółcenia paznokcia. Nadaje im zdrowy wygląd. Zapewnia gładką warstwę i przedłuża trwałość nałożonego lakieru."

SPOSÓB UŻYCIA:
"Nakładać na czyste i niepomalowane paznokcie. Nakładać jedną warstwę jako baza pod lakier chroniąca paznokcie i wyrównująca ich powierzchnię. Nakładać dwie warstwy na niepomalowane paznokcie aby uzyskać naturalny efekt. "

DLACZEGO UŻYWAM? :

 Moim głównym powodem, dlaczego używam jakiekolwiek odżywki jest ochrona płytki paznokcia przed ewentualnym zabarwieniem przez nałożony kolorowy lakier. Od wielu wielu lat moje paznokcie zawsze były twarde i mocne, dlatego nie potrzebuję specjalnych produktów do ich wzmacniania. Ciekawa byłam bardzo jak stosowanie tej konkretnej odzywki wpłynie na moją płytkę. Zatem podsumowując wszystko to co zauważyłam stosując ją, to po pierwsze dobrze ochrania paznokcie przed 'pożółknięciem' płytki przez inne lakiery, po drugie gdy nią pomalujemy, to nasze paznokcie wydają się zdrowsze i bardziej zaróżowione, co również daje jej plus. Mogę stwierdzić, ale tylko z mojego punktu widzenia, że paznokcie mimo wszystko  są odrobinkę twardsze niż zawsze miałam. Jestem z niej zadowolona i używam ją na przemian z odżywką GR Black Diamond Hardener. Warto wspomnieć, że nakładany na nią lakier lepiej się rozprowadza niż na czyste osuszone paznokcie i nieco dłużej się utrzymuje.


Macie?
Lubicie?
Używacie odżywek do paznokci?

Pozdrawiam,
Natalia Lip

7 komentarzy:

 1. Tej odżywki jeszcze nie miałam, ale chętnie poznam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście,że używam odżywek do paznokci ;)) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Też traktuję odżywkę bardziej jako bazę, mam aktualnie wspomnianą GR Black Diamond Hardener :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nie używałam żadnej odżywki i chętnie bym tę wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam tą czarną z Golden Rose, muszę tę również wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam jeszcze tej bazy, ale nie wykluczam, że ją przetestuję :-)
  Muszę jednak powiedzieć jedną rzecz... Masz przepiękny kształt paznokci :-)... taki o jaki sama zabiegam. Jeszcze troszkę pracy przede mną ale myślę,że jestem na dobrej drodze.

  OdpowiedzUsuń

KOMENTARZE POJAWIĄ SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA
* Komentarze z linkami do swoich blogów/stron nie będą publikowane *

Dziękuję, że tu zajrzałaś :D
Natalia