środa, 9 kwietnia 2014

Makijażowo-spotkaniowo: natalia-lily, myombrelife i loveandvanillascent

Parę dni temu ja moja siostra Martyna (myombrelife) oraz Paulina (loveandvanillascen) spotkałyśmy się na pogaduchy w moim i Martyny domu. Ta mini schadzka była spowodowana chęcią zrobienia Paulinie mini sesji zdjęciowych z jej outfitami oraz tak jakby zrobieniu jej makijażu i oczywiście pogadania o wszystkim i o niczym.
Było bardzo zabawnie i przyjemnie. Pogoda niestety splatała figla, bo było dość chłodno, ale dałyśmy jakoś radę zrobić tą sesję.
Dzisiaj mam Wam do pokazania makijaż głównie oczy, bo taki zrobiłam ja wraz z małą pomocą Martyny. Z racji tego, że Paulinka miała już nałożony podkład, podkreślone brwi, tak nam został do wykonania makijaż oczu. Nasza modelka nie jest przyzwyczajona do mocnego makijażu, dlatego by nie 'doznała' dużego szoku postawiłam na smoky eye w odcieniach brązu oraz z delikatnym akcentem różu na dolnej powiece. Martyna pomogła mi w narysowaniu kresek, a Paulina pomalowała usta na odcień delikatnego różu.
Muszę to napisać, ale moja modelka ma piękne oczy, które są stworzone do malowania. 


Do stworzenia makijażu oka użyłam bazy pod cienie Ingrid,sypkich pigmentów matowych oraz żelowego eyelinera z essence. Różowy rozświetlający akcent na dolne powiece zrobił różwy perłowy cień z paletki Technic electric.

Dziękuję Paulinko i Martynko za taką fajną zabawę. Musimy to powtórzyć:)

Pozdrawiam w imieniu mnie i siostry:)